Miks ma oma last nii vara ööunne panen?

Kolmapäev, 28.oktoober

20:39

Appi ma olen rampväsinud. Hommikul ärkasin enne seitset üles ja siis panin kodunt ajama. Väga huvitav hommikupoolik oli. Peale lõunat jõudsin koju tagasi, et siis kodus koristama hakata.. Kas õnnestus? Noup. Ma reaalselt ei jaksanud midagi teha. Pliks tuli õhtul koju ja mängisime mõndaaega.. Lõpuks kell oli piisavalt palju ja ma sain ta ööunne pandud.

“Miks sa oma last kell 7 õhtul juba magama paned?”

1. Ta magab ilusti hommiku kella 8ni ja ma ise olen ka nagunii väga varajane. Vahet pole, mis kell ma õhtul ise magama lähen.

2. Ma saan aega ka iseendale. Rahulikult pesus ära käia, telekat vaadata või arvutis passida.

3. Nii on meil ka lõunauni parem, sest kui tavaliselt ta päeval jäi 2-3 aeg magama, siis nüüd tudub 12paiku. Kõik on paigas.

Arvan, et 2-aastase lapse puhul on oluline, et unereziim paigas oleks. Kui ta on väsinud, siis ega ka tuju pole tal kuigi hea.

“Kuidas sa teda nii vara magama saad?”

Mul on toiminud see kui ma panen teleka kinni vabandusena “näe Emili, telekas jäi ka tuttu” või kui üldse tuled ära kustutan. Muidugi päris palju on ka juhtunud seda kui ma tema kõrval ka ise ootamatult magama jään.🤭

Niisiis nüüd peaks mõtlema, et mis homme tegema hakata. Täna oli ilm üllatavalt hea. Käisin Nelijärvel natuke “modelli” mängimas ja nüüd lootes, et piltidel okei jäin🤭 Muidugi kui homme ilma on, siis pean olema valmis Emili nõudmisega “kiiga-kaaga” minna tegema. Mitu päeva lubanud, aga väljavabandanud sellega, et kiigud on kas katki või märjad.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s