Kriimud külmkapil

Reede, 30. oktoober

16:04

Ma ei tea, kas saan ajada oma kurnatuse ja vedelemise sügiväsimuse kaela? Ma reaalselt ei jõua mitte midagi väga teha. Eile mõtlesin, et panen tüdruku lõunaunne ja lõpuks saan vaikselt koristama hakata. Kus sa sellega.. Ma jõudsin ühes toas pesu restilt ära korjata ja kokku panna, edasi see koristamine ei edenenud. Okei.. Nõud pesin ka ära, sest ma ei kannata kui mul nõudehunnik kraanikausis vedeleb. Vahepeal siin isegi mõelnud, et äkki peaks ka nõudepesumasina soetama. Asi ei ole selles, et ma ei viitsiks pesta. See vesi on mu käed niivõrd koledaks teinud. Haavad tekivad mul kergesti ja kännud seepärast väga hellad. Jah ma pesen igapäev nõusid, mis siis, et ma Emiliga kahekesti elan eks😆

Lahendus on ju, et käsi kreemitada🤔 Jällegi milline on hea kreem?

Haha kas järgmiseks hakata siis üldse papptaldrikutelt sööma ja plast kahvli/noaga? 😆 Tegelikult mingi periood sai seda tehtud küll kui majas elasin ja päris sooja vett keeta ei viitsinud igakord (soojavett ei tulnud jap). Aga nagu ikka, siis pole vahet kus elad või kui ongi olemas asjad, millest varem unistada sai… Ikka on midagi puudu ja jälle miskit ei meeldi. Ühesõnaga pole ma kunagi millegiga päris rahul…harv juhus😂 võibolla ka mitte.

Oeh ja tegelikult on mul jälle küsimus, kas kellelgi külmkapi kleebisega on kogemust? Ma ei pea silmas seda, et mingi fotolärakas peal oleks. Lihtsalt, mis on külmkapiga sama tooni… Kolimise käigus on päris julmad kriimud kapi küljele tulnud. Kole on, aga ei taha sellest veel loobuda ka. Äkki on ka muu lahendus?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s