Covid test ja ask.fm

Reede, 11.detsember

Mingi paus tuli sisse, sest mu mõtted on viimaselajal kuskile mujale rännanud. Muidugi jälle mu raviaeg lükkus ka edasi, sest..

Kõik oleks korras olnud, aga ma otsustasin, et äkki need covid testijad tulevad mulle koju. Nii kokkulepitud sai. Aeg pidi olema teisipäeval kõige varasemalt hommiku kell 08:00 ja hiljemalt 19:00. Ma siis istusingi kodus ja ootasin.. Täpselt nii kaua kui kell oli juba 00:00- oli aeg magama minna. Okei ma saan aru, et inimesi on palju keda testida vaja….aga ma vajan ka seda haigla minemist väga väga. Nüüd on mu raviaeg pandud 17.detsembriks ja 15-16.dets pean covid testile minema. Nüüd ma lähen ise sinna drive in’i kohapeale, sest see on nüüd juba teist korda nii, et nad ei jõua kohale. Võiks siis teada anda keegi vähemalt.. 🙂 Loodetavasti kolmandal korral õnnestub haigla saada, sest ma tunnen, et asi hakkab jälle käest minema..

Eile hommiku ärkasin üles ja nägemine oli hägune, silmad on rasked, meeletu väsimus, jalad on nõrgad ja asjad käes väga püsida ei taha. Lohutan ennast, et ilmselt see närveerimine annab ka hoogu juurde.. Üritan rahulikum olla ja mõtted mujale saada. Tahaks ikka jõulud kodus veeta ja omaljalul olla.

Ükspäev panin isegi kuuse püsti elutoas.. Ja kunstkuusk, sest ausalt ei viitsi kuskile mingit kuuske tooma minna. Järgmine aasta võibolla, et panen päris kuusepuu. Jap.

Kuskile toa nurka ma selle sokutasin, sest Emili suudaks selle muidu vahepeal pikali joosta.. Seda jama vaja, eksole 💁‍♀️🙂

Eile mõtlesin ennast googeldada ja, mis ma leidsin. Õudne. Ask.fm nii mõnigi mäletab ja siiani see koht toimib. Mis küsimused ja millised vastused..muidugi ka pilte milline ma seeaeg olin. Siiski väga jube 😃

Okei.. Sain tütre ja nimi Emili. 😃
Alkoholi??!! Vaevalt. Pigem oli see lihtsalt mingi “lahe” kui sai öelda, et alkoholi sai proovida.. Aa, et juua.. No ma ei tea🤷‍♀️😃
aaa okei. Hea töö😃
Aga aus? Kuid mispõhjusel ma üldse sellistele küsimustele vastama pidin?? 🤷‍♀️🤦‍♀️
Ahh.. Okei
Okei.

Ja neid nüüd tagantjärgi vaadates.. No kas tõesti polnud seeaeg midagi targemat teha, et nii absurdsetele asjadele vastata…? Ma südamest loodan, et mu tütar kunagi selliseid asju tegema ei hakkaks. Kohutav.

Kellel veel ask.fm kunagi oli ja milliseid ajuvabasid asju te üldse selles vanuses tegite? 🤦‍♀️😃

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s