Kuhu küll mu jõulud jäid?

Esmaspäev, 28.detsember

21:10

Ei ole ma kadunud. Ma lihtsalt ei suutnud siia midagi sellist olulist kirja panna. See detsembrikuu on minu jaoks üks meeldejäävamaid igasmõttes. Jõulud.. Pe*ses ja see koroona teema tõepoolest rikkus ära minu oodatud jõulukuu. Tegelikest põhjustest räägin kunagi hiljem… Võibolla kui saan tagantjärgi itsitada tehtud tegude või olukordade üle. Eks näis🙂

Ma südamest loodan, et koroona tõmbab ka tagasi. Mul on sellega oma story rääkida kui haiglas ravil käisin. Mõtled küll, et sinna minnes ei tohiks ohtu olla, sest enne testimist sind sinna ei lasta.

Aga..

Käisin mina siis ühel õhtul covid testil. Kusjuures ma nüüd jälle enam ei põe seda.. Ikka oleneb ka sellest, kes seda pulka sulle ninna topib. 😀🤭 Noor tegija teeb selle üsna kiiresti ära, et sa ei jõua isegi seda ebamugavust tunda. Muidugi homme pean taaskord sinna minema ja loodan, et ka seekord saab selle probleemivabalt tehtud.

18.detsember läksin ma haiglasse Ocrelizumab ravi saama. Tegelikult oleksin pidanud juba eelnev päev minema, aga testi vastused polnud selleks ajaks veel saabunud. Enne haiglasse minemist uurisin kas oleks väga hullu kui haigla kella 3ks jõuaksin.. – “Palun tulla hiljemalt lõunaks, mida varem seda parem”.

Kell 11:00 olin ma haiglas. Andsin vereproovi ja istusin… Kell oli 14:45 kui raviga algust tehti. Teades, et pead veel istuma seal 4-5 tundi, siis tekkis selline mega masendus. Mis siis teha, tuli ära kannatada. Istusin seal koridori peal tilguti külge “kinni pandud”. Rahvast seal koridori peal palju ei olnud.. Kuid ühelhetkel läks paanikaks. Meil oli seal naine, kelle negatiivne covid proov osutus hoopis positiivseks. Pealegi oli ta seal haiglas juba viimased 12 päeva olnud. Tekkis küsimus MIS MÕTTES NAGU!? Ja eks kõik töötajad olid seal paanikas.. Ma ei jõudnud isegi küsida seal midagi. Mind toimetati koridori teise otsa. Tegelt on see ju päris karm.. Kui sa oled (covid pos.) seal viimased 12 päeva olnud ja puutunud teistega kokku..

Ptui-ptui.. Ei mõtle sellele nii eksole.

Mina jäin siin nüüd ka haigeks. Ma olen üsna kindel, et sain reaalselt külma. Homme muidugi ma lähen ja annan covid proovi, kindluse mõttes. Istun kodus ja kui poodi lähen kannan maski ja desinfitseerin oma käsi..mis muud mul üle jääb!? Süüa on ju vaja. Muidugi jõulukinke toodi mulle ükshaaval ukse taha.. Krt 😀 Säilitame kainet mõistust ikka eksole. Okei saan aru, et praegusel ajal tuleb distantsi hoida.. Nii halb on ju kui sa ei saa perekonnaga jõululauas istuda ja kingitusi jagada. Nüüd tuleb aastavahetus eksole… Kogunemisi olla ei tohi.. Jah ma ikka harjunud sellisel ajal suurema rahvaga koos olema ja uut aastat suure pidustusega vastu võtma. Seekord tuleb siis tagasihoidlikult vana ära saata ja uus vastu võtta. 10 aasta pärast on mida meenutada…

Nüüd jaanuaris peaks Emili lasteaeda minema. Tuleb jälgida kui hulluks see olukord meil siin läheb.

Mina aga plaanin tööle minna (osaliselt). Jah. Ma saan hakkama.. Ma ei suuda kodus istuda, veelenam kui käed ja jalad ju liiguvad 😀 Olen tähele pannud isegi seda, et kodus istudes olen ma rohkem haige kui väljaspool kodu..🥴

Pikka juttu mul täna ei ole. Aga

Ma soovin Teile kõigile meeleolukat(tehke olemine endajaoks lõbusaks, ärge laske end häirida) aastavahetust!! Selle aasta tunnuslausega lõpetades..

.. PÜSIGE TERVED! ❤️

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s