Teeme pausi äkki?

Reede, 22.jaanuar

15:17

Emili on mul nii tubli! Ma kartsin nii väga seda, et ta lasteaias ei uinu koos teistega.. Kodus puikleb ta vastu. Muidugi eks seal ta väsitab ennast ka päris korralikult. Hämming oli minu jaoks see, et ta uinub seal ilma lutita. Peaks kodus ka lutist võõrutama hakkama, kuigi ma olen suht allaandlik.. Kui ta pisarais oma lutti nõuab. Siiani on nüüd sellega lasteaias õnneks läinud…

Aga..

Ta jäi mul haigeks. Päris päris kohe. Ma olen muidu kuulnud küll seda, et kui laps lasteaias käima hakkab siis võivad üsna kiiresti haigeks jääda. Muidugi ma ei arva, et asi selles on.. Külma ta võis siin niisamagi kuskilt saada. Mis siis teha 🙂 Kolmapäeval kui lasteaiast koju ta tõin, siis mõtlesin, et lasen tal nüüd neljap-pühapäevani kodus olla. Hea oli, sest täna hommikuks oli ta pikali maas. Päris korralik nohu on kallal ja tunnen endalgi, et hakkab midagi sellelaadset kallale tulema. Nüüd siis istume kodus ja ravime end terveks..enne pole mõtet kuskile ronima hakata.

Pühapäev, 24.jaanuar

12:45

Oh nüüd vist olen minagi haigeks jäämas. Pea kumiseb ja väike nohu kimbutab. Väga loodan, et see on kiirelt mööduv nii minul kui ka Emilil. Saame siin nüüd üksteist põetada.

Nüüd ühel hommikul ärkasin mõttega ennast käsile võtta. Ja just. Miks ma pean logelema siin kodus koguaeg. Muud ma ju väga ei teegi, kas ma siis koristan, teen süüa või lihtsalt vedelen. Ühelhetkel mõtlen, miks mul nii uimane ja raske on olla. Ma pean koguaeg liikumises olema. Mul on mõtted nendel hetkedel mujale suunatud (ma ei mõtle haigusele) jaaa haigeks on ka võimalik mõelda ennast. Nüüd peakski oma elu pisut liikuvaks tegema.. Kas siis käin jalutamas, soojemal ajal väikeste vahemaadega sörkimas. 6-7 aastat tagasi olin ma suht pidevas liikumises ja ma ei olnud haige isegi. Vahest mõtlen, et äkki see vedelev eluviis mida ma viimased 3 aastat elanud olen, mind haigeks tegigi. Tegelikult on ja hullult raske mingihetk voodistki püsti tõusta.. Ma lihtsalt pean ennast sundima nii palju. Nüüd on mul ju aega Emili kõrvalt sellega tegeleda kui ta lasteaias ja isegi kui ta mul kodus on, siis teeb ta rõõmuga minuga kõike kaasa. Ma loodan💁‍♀️🤭

Esmaspäev, 25.jaanuar

08:28

Okei.. siin paar päeva panin üht ja teist kirja.. Nüüd siis see põhiteema seoses sellega, mida ma siin üldse kirjutan. Ma koguaeg luban nii teistele kui endale, et ma midagi või mingi postituse tulen ja teen siia. No ei tule eriti midagi sellest välja.

Eks mul ole oma tutvusringkonnas neid pooldajaid ja mittepooldajaid võrdselt, et ma üldse siin midagi kirjutan. “Miks sa räägid oma haigusest?”, “Kas sa tead, et see mõjutab su last võibolla tulevikus?” jaa siis need, kes poolt on “Ei mis asja ära pane seda kinni!”, “Kuule kui sa sinna üldse midagi ei kirjuta, siis ma ei teakski kuidas sul see eluke veereb.”. Igatahes ma olen nii kahevahel nüüd..

Mulle tõesti meeldib mõnikord tulla ja kirjutada midagi.. Aga.. Jep nüüd see AGA. Ma tunnen, et see muutuks ühelhetkel mulle kui kohustus tulla ja kirjutada midagi (natuke juba praegugi). Ma vaatan oma statistikat ja neid lugejaid on päris palju tulnud selle kahe aastaga. Ma ei taha seda arvu nulli ajada.. Olgugi, et ma ei saa nüüd sellesse ka kinni jääda. Samas tean ka seda, et ühel päeval tärkab pähe tulla ja uuesti hakata kirjutama. Oleksin jälle alguses tagasi. Ma ei tea mida teha🤔😂

Äkki ma siis sulgen lehe ajutiselt üheks kuuks😀 Saan omal muud asjad korda äkki ja siis ehk suudan ja saan rohkem rääkida siin. Vajan aega järelemõelda, mida ma tegelikult teha tahan ja kas see mida teen on okei.

Kui leht on selle nädalalõpuks maas, siis nii ongi.. Ajutiselt. 😘

Püsige terved ja hoidkem 11😉

🤭

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s