Jälle haiged!

Kolmapäev, 1. Märts

Kaua me nüüd siis haiged olnud oleme?- Üle nädala juba. Kõigepealt jäi Emili haigeks, paar päeva hiljem jäin mina. Vahepeal tundus juba, et hakkab paremaks minema. Pühapäeva õhtul veel otsustasime Emiliga, et läheb esmaspäeva hommikul lasteaeda. Minul parem polnud, aga temal küll. No ja siis esmaspäeva hommikul kui ärkasime, ei jõudnud veel “tere hommikust” öelda kui juba aevastas. Ilmselgelt haige veel. Vähemalt nädalavahetusel tundus olukord juba väga hea. Täna jälle oleme siin köhas ja nohus.

Täna hommikul käisime arstil. Mul on nii hea Emiliga arstil käia, sest ta absoluutselt ei karda midagi. Läheb alati suure põnevusega. Mina tema vanuselt ei saanud öösel magadagi kui teadsin, et järgmine päev on arstile minek.

Vaadati meid üle ja kirjutati välja rohud. 3- päeva peame võtma. Äkki siis läheb paremaks ka. Lootust on siis, et järgmine nädal läheb Emili lasteaeda ja mina saan õppima hakata. Järgmisel nädalal pean minema sinna arstile, kuhu ma juba mitmendat korda minema pean aga kohale jõudnud pole. Sisehaiguste arst jäi vahepeal ise haigeks ja aeg tühistati ära. Järgneval korral pidin mina ära ütlema, sest jäin haigeks. Nüüd võiks lõpuks sinna kohale jõuda, sest mul on raudaaaa vaja😄 Ma pidin lausa haige välja nägema. Lumivalgeke!

Täna päike paistis ja nii hea oli lõpuks päikeseprillid ette panna!😁 Ma ei jõua ära oodata, millal suvi lõpuks kätte jõuab. Nüüd juba märtsikuu!!☀️ Kuigi kevadist ilma veel ei luba niipea.. piisab päikesest ka 🤭

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: