Mida asjaaa!! 0 viga!

Kolmapäev, 24. Mai

Appi kui pingeline oli juba eilne õhtu. Üritasin õppida riiklikuks teooriaeksamiks. Tundsin seda üle korrates, et põrun. Isegi magada ei suutnud öösel eriti.. aga mõtlesin täiega üle!

Hommikul kell 6 oli juba äratus. Lapse viisin enne 8 juba lasteaeda. Peale seda oli vaja emal minna perearsti juurde verd andma. Kuna ma juba temaga kaasas olin, siis andsin ka enda vereproovi. Kontrollin oma hemoglobiini taset. Saime sellega ühele poole ja lõpuks sõitsime edasi otse Rakvere. Kuigi aega oli meil veel päris palju, siis chillisime niisama ringi ja ootasime millal kell 10 saab ning mina eksamile suundun. Seal Arki ees oodates tuli meiega jutustama üks keskealine meesterahvas, kes ütles, et küsimused nõuavas loogilist mõtlemist. Ühesõnaga õnnemäng.

Oeh ja lõpuks mina +5 õpilast, läksime eksami klassi. Esitasime oma id- kaardi ja panime allkirjad. Seejärel istus igaüks omale kohale. “Hmm tahvelarvuti!?”- mõtlesin ma endamisi. Siis üks tädi, kes meid seal valvas, palus meil eksamiga alustada. 40 küsimust – 30 minutit. Hingasin sügavalt sisse ja välja ning vajutasin seejärel “alusta eksamit”. Mul võttis vastamine 10minutit. Otsustasin veel igaksjuhuks üle vaadata oma vastused ja ühte vastust ma ka parandasin. Jumaltänatud. Jaaa siis lõpetasin eksami ja ette lõi “sooritatud”. Mu reaktsioon oli päris üllatav, sest mul polnud mitte ühtegi viga. Kuidas see võimalik on😂 Ma valmistasin end ette muidu selleks, et ma terve õhtu ilmselt nutan patja ja pean uue eksami aja panema. Voilaa.. läks hästi😆 Nüüd mõned sõidud ja sõidueksam jäänud. Kas tõesti saan ma sünnipäevaks oma load tehtud!?🥹

Emps tegi pilti.. oma näljasest lapsest🤣

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: