Tervisest ja sellest kuidas ma tahaks videopostitusi teha aga ma selleks liiga arg olen😂

Neljapäev, 6. Jaanuar

14:12

No nii uus aasta on edukalt vastu võetud. Seda sai lausa peetud kolmel päeval, sest kõigiga kokku saada ei jõudnud. Käidi siis külas, sest ise ma väga kuskile minna ei soovinud.. tuldi ise 😀 Mingi kodukana olen üldse viimaselajal. Mulle meeldib kodus olla ja ma tõesti ei viitsi ega taha väga kuskile mujale minna.

Emiliga käisime av tema vanavanaema juures ja siis öösel läksime kõik koos ilutulestikku vaatama. Algne plaan oli mul üldse lapsega kodus istuda ja lihtsalt olla. Eelmine aasta oli väga jama, sest siis istusin ma eneseisolatsioonis. Selkorral oli veidikene seda aastavahetuse tunnet ka. Mm noja muidugi siis möödus mõned päevad ja ma jäin haigeks.

Teisipäeval saatsin tüdruku hommikul lasteaeda ja kui õhtul järgi läksin siis tundsin, et homme ma ilmselt enam voodist ei tõuse. Ütlesin ka kasvatajale kohe, et Emili ei ole nüüd mõnel päeval tulemas. Jumaltänatud, sest järgmiseks hommikuks ma olingi täiesti pikali maas. Meeletu jõuetus. Maitsemeel on mul nüüd siis juba esmaspäevast saadik kadunud. Tunnen ainult tekstuuri, aga maitsed on null. Esimesel ja teisel päeval oletasin, et see võib multiplexist äkki olla.. ei. Muidugi siis oli neid kes leidsid, et see võib koroona olla 😀 Ei tea, pole testinud. Ei taha ka. Ma ootan järgmise nädalani ja kui paremaks ei lähe, siis käin teiste südamerahustuseks seal testil ära.

Nüüd istun ma siin kodus ja mul on nii külm. Palavikku pole õnneks ja õhksoojuspump vuhab ka korralikult sooja (elektrit kokku ei suuda ma endiselt hoida, missest et need arved mind nutma ajavad ja isegi une ära võtavad.) AGA mul on ikka külm. Äkki on see mu suurest rauavaegusaneemiast.. Tablad võtsid mu meeletu väsimuse vahepeal ära aga muu küll paremaks ei läinud. Haiglas oli hemoglobiin ka väga madal. Ja nagu ikka lükkan ma arstile minemise pisut veel edasi. Vahest isegi ei taha teada seda mis minuga päriselt toimub. Pole rohkem selliseid hulle diagnoose vaja 😀 SM teemaga olen juba nii harjunud ja eile õhtul fb feedi scrollides tuli ette see artikkel, kus ma sellest rääkisin. Nagu ikka ma soovisin seda uuesti lugeda.. Mõtlen, et päris raske aeg oli tegelikult.. Ja ma tulin sellest välja! Poleks uskunudki tegelikult.

Ühel õhtul mõtlesin ma sellele, et tahaks vb rohkem rääkida kui kirjutada. Aga mina ja mingeid videosid tegema 😂 Hahah andke mulle seda enesekindlust palun. See milline ma olen siin internetis, aga päris elus olen nagu hall hiireke. 😂 Mul on tuttavaid, kes on öelnud “Jaaa hakka mingeid videosid tegema!hullult äge oleks” 😂 Varasemalt tundus see naljakas iseendaga rääkida, kuid nüüd kui ma olen snapchatis oma storysid kellegile rääkinud ja see tundub jumala okei 😃 Olen mõelnud, et kui ma omale rohkem “jälgijaid” suudan siin saada, siis äkki ma kunagi teen selle video ka ära(motib rohkem). Tegelt mind ajab juba praegu mõte sellest… täiega naerma. Kuigi tänapäeval pole see enam midagi imelikku, siiski.. ” Kasva suureks sa oled 23!” – Loodan, et suudan ajaga kaasas käia ka 50+ aastaselt 😆

“Emmmme pilti!”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s