Sa ei usu nagunii..

23. aprill

21:23

Ma pidin selle postituse ka tegelikult ammu juba tegema, aga teen siis nüüd.

Hästi palju on olnud jutte sellest, kuidas lapsed tajuvad vaime. No pole vahet kuhu ma elama lähen, sest igalpool sõnaotseses mõttes kummitab 😀 Ma ise ei peagi midagi nägema, aga Emili.. Ta räägib asju, mis panevad päris tihti kulmu kergitama. Emili oskab ka hiljem neid asju rääkida keda või mida ta näeb. Kuskil varasemates postitustes olen ka rääkinud seda, aga siis ta oli veel päris väike ja temast aru saada oli pisut raskem.

Mõned päevad tagasi käis mul sõbranna kohvil. Istusime köögis ja siis ühel hetkel tuli Emili meie juurde ja hakkas rääkima:

-“Vaata tema on vanavanaisa!”

Me ei teinud sellest kohe välja, aga hiljem hakkasime rohkem uurima kellega ta räägib ja milline see vanavanaisa välja näeb. Täitsa lõpp. Rääkis siis, et tal on habe ja valged juuksed. Mu sõbranna veel uuris temalt, et aga kus ta siis praegu on. Emili vastas väga tõsiselt, et “Kas sa ei näe siis? siin minu kõrval seisab ju!”. Pole esimene kord kui Emili kellegiga räägib ja kedagi tutvustab. See on päris hirmus, eriti siis kui ma temaga kahekesi kodus olen ja ta sellest rääkima hakkab.

Siis ükskord ta tuli mu magamistuppa, istus minu kõrvale. Ma olin pikali ja vaatasin telefonis TikTokke 😀 Ühel hetkel ta küsis kellegilt, et “Kas sa tahad minuga mängida?”. Ma automaatselt vastasin talle, et olen väsinud ja kell on palju. Seejärel ta ütles mulle, et ta ei räägi minuga üldse 😀 Mõtlesin, et okei siis.. omad mängud tal ilmselt. Tõusis voodi peal püsti ja hakkas kellegiga rääkima ja tantsima. Filmisin seda, kuid kahjuks või õnneks mul see video on nüüdseks kuskil kadunud 😀 Aga kui selle üles ühel hetkel leian siis lisan selle siia.

Ma olen saanud pildile igasuguseid huvitavaid tegelasi. Ma asukohtasid nimetama siin ei hakka, aga need vaimolendeid on ilmselt meil igal pool. Muidugi kõik ei suuda neid piltidel näha. Pidage mind hulluks kui tahate, aga mina usun nendesse 😀

Mõned fotod:

Enne seda kui klõpsima hakkasin, siis tundsin, et keegi jälgib. 🙂
Rabas ja hiljem avastasin selle tegelase. Näeb välja nagu mingi vana sõdur 😀

Kirjuta mulle, mida või keda näed sina 🙂 Ja kas üldse näed? Millised kogemused sinul nendega olnud on? Põnev oleks lugeda 😀 Eriti enne magama minemist.. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s